Meie veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Kogudes anonüümseid statistilisi andmeid, parandame veebilehe toimimist ja kasutajakogemust.
0.00
0 toodet

Ostame kasutatud Lego® klotse

Kui sul on kodus üleliigseid Lego® klotse, mis niisama tolmu koguvad, siis võid neid meile ostmiseks pakkuda. Saada meile fotod ja teeme sulle pakkumise lähtuvalt klotside eripärast ja heakorrast.

Selleks toimi järgnevalt:

  • Kui sul on kuhil segamini legoklotse siis kaalu need ära. Märgi kaal üles võimalikult täpselt (nt 2765g või 2kg 765g)
  • Pildista pakutavad klotsid üles. Püüa pildistada võimalikult õhukest klotsikihti ja tee mitu fotot - nii tekib meil parem ülevaade klotside seisukorrast ja sortimendist.
  • Klotsikuhilas olevad minifiguurid pildista üles eraldi. Komplektne minifiguur (õige pea, torso jne) on kindlasti väärtuslikum kui niisama "kokkuklopsitud" Legomehike. Kui figuuridel on hamba- ja kulumisjälgi kirjelda neid palun.
  • Kui soovid müüa komplekte, siis veendu, et komplektis oleks alles kõik jupid ja kasutusjuhend(id). Eriti hea kui on alles ka originaalkarp. Kui mõned jupid on puudu, siis kirjuta millised. Pildista kokku pandud komplekti.

Kui oleme jõudnud sobiva mõlemapoolse kokkuleppeni paki kõik klotsid ilusti kokku ja saada pakiautomaadiga meile. Addressi saatmiseks anname eraldi.
Kontrollime kohapeal kõik ilusti üle ja kanname raha 7 pv jooksul paki kättesaamisest kokkulepitud pangakontole.

 

NB!

  • Lego analoogtooteid me ei käsitle Legodena. Hiina koopiaid palume mitte pakkuda!
  • Tootjate MegaBloks ja Cobi klotse võib pakkuda neid eraldi kaaludes ja üles pildistades.
  • Klotsuhunnikuid koos juhenditega käsitleme me ikkagi klotsihunnikutena. Kui soovite müüa komplekti, siis tuleb see kokku panna ja sellisena ka pildistada.